VA - L 1 Z MITSUBISHI OUTLANDER

Velitelský/vyšetřovací automobil

Vyšetřovací automobil Mitsubishi Outlander je zásahový požární automobil určený k přepravě a činnosti  vyšetřovatelů příčin požárů. Vozidlo je uzpůsobeno pro přepravu 5 osob vyšetřovacího týmu a nezbytné výbavy pro vyšetřovatele.

Technické prostředky jsou uloženy v zavazadlovém prostoru. Jedná se o základní vybavení, potřebné k činnostem vyšetřovacího týmu. Součástí výbavy jsou ruční svítilny, osvětlovací systém, pákové nůžky, vyprošťovací nástroj VRVN, skládací lopatka, dalekohled, fotoaparát, zastavovací terč, vytyčovací páska, dva vzduchové dýchací přístroje s náhradní lahví, dva hliníkové kufry na vybavení pro vyšetřovatel na místě události a ohledávání místa požáru, různé ruční nářadí, měřidla, psací potřeby, diktafon, měřič napětí, anemometr, úložné nádoby a prostředky pro odběr vzorků, zdravotnické vybavení a čisticí prostředky.

Vyšetřovací automobil je vybaven zvláštním výstražným světelným a zvukovým zařízením, které tvoří snížená světelná rampa a multifunkční ovladač v podhledu mezi řidičem a velitelem. Na přední masce a za oknem pátých dveří jsou umístěna doplňková zvláštní výstražná LED světla.

Další informace o vyšetřovacím automobilu je možné získat zde.

VA - L 1 Z MITSUBISHI OUTLANDER

TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměry vozidla
Délka 4 695 mm
Šířka 1 810 mm
Výška 1 748 mm
Hmotnosti vozidla
Provozní 1 690 kg
Celková 2 260 kg

PODVOZEK

Typ MITSUBISHI OUTLANDER 2.2DiD AWD
Typ motoru naftový, přeplňovaný, Common Rail DI-D
Výkon motoru 110 kW/3 500 min-1/Euro 6
Náhon systém pohonu všech kol S-AWC
Převodovka automatická 6-ti stupňová
Brzdový systém kotoučové brzdy s posilovačem
Vybavení podvozku ABS, TCL, ASC, EBD, HSA, LDW, FCM, BOS, EBA, ESS, ACC, ECO
Objem palivové nádrže 60 l
Maximální rychlost vozidla 190 km/h

KABINA

Typ jednoprostorová kombi, pětidvéřová
Počet míst k sezení 5

 

Fotogalerie - VA - L 1 Z MITSUBISHI OUTLANDER

>> more photos


Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků