Integrovaný systém managementu

Společnost má zaveden a neustále zlepšován integrovaný systém managementu v souladu:

  • se všemi požadavky normy ISO 9001 (od r. 2000), a ISO 14001 (od r. 2021), certifikován certifikační společností BUREAU VERITAS CERTIFICATION CZ, s.r.o.
  • i s požadavky Českého obranného standardu ČOS 051672 Požadavky NATO na ověřování jakosti při návrhu, vývoji a výrobě (AQAP 2110) (od r. 2006). Certifikace je prováděna Úř OSK SOJ (Úřad pro obrannou standardizaci, katalogizaci a státní ověřování jakosti). Tento standard je zaveden v reakci na požadavky našeho zákazníka – Armády České republiky, a rozšiřuje systém managementu kvality tak, aby splňoval požadavky pro podporu Státního ověřování jakosti (SOJ).

Integrovaný systém managementu THT Polička, s.r.o. je zaveden pro všechny provozovny společnosti, a je uplatňován a dodržován i u požadovaných zásahů přímo u zákazníka.

Vedení společnosti má stanovenu a pravidelně přezkoumávánu Politiku integrovaného systému managementu. .

 

Certifikáty

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků