Slavnostní předání nových vozidel Záchranného útvaru v Hlučíně

V areálu Záchranného útvaru HZS České republiky v Hlučíně se v úterý 18. února 2020 konalo slavnostní předání a představení nově pořízených vozidel.

CV 40 – T 815-7 10x10.1Jedním z nich je cisternové velkoobjemové vozidlo CV 40 – T 815-7 10x10.1 z naší produkce. CV je modifikací zásahového požárního automobilu pro velkoobjemové hašení. Je určeno primárně jako zásobárna hasiva na místě mimořádné události, nebo pro dopravu velkého množství vody v rámci kyvadlové dopravy. Vzhledem k velkému objemu nádrže (21 000 litrů) je CV určeno rovněž pro doplňování vody do vozidla CZS 40.

Druhým vozidlem je cisternová zodolněná stříkačka Triton na podvozku Tatra 815–7 4x4 Patriot s označením CZS-15. Toto zodolněné velitelsko-průzkumné vozidlo je konstruováno pro nasazení ve složitých terénních podmínkách a v prostředí s vysokou mírou ohrožení obsluhy vozidla. Jeho výrobcem je společnost EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. ve spolupráci s TATRA TRUCKS a.s. a THT Polička, s.r.o. (montáž požární nástavby včetně požárního vybavení).

CZS 15 – T 815–7 4x4 PATRIOTDalší informace najdete ve článku zde: https://www.pozary.cz/clanek/224887-zastupci-zachranneho-utvaru-hzs-prevzali-v-hlucine-dvojici-unikatnich-automobilu-na-podvozcich-tatra-velkoobjemovou-cisternu-doplnil-pancerovy-pruzkumny-special/
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků