Zbirožské Tatrování 2014

V sobotu 6. září 2014 se konal již čtvrtý ročník Zbirožského hasičského Tatrování, kterého se zúčastnili také zástupci THT Polička, s.r.o.

Akce se zúčastnily nejen Tatry profesionálních a dobrovolných hasičů, o přízeň návštěvníků se ucházela například také Tatra z Tankové automobilové inspekce a Tatry  armádních a zdravotnických jednotek. Nejvzdálenější Tatra do Zbirohu přijela pod velením Richarda Dudka, DiS, náměstka starosty KSH Moravskoslezského kraje. Tato CAS 20 T 815 4x4 vážila cestu do Zbirohu až z Ostravy Radvanic.

Jako každoročně, tak i letos, posuzovala vystavené požární automobily odborná porota a hodnotila nejen jejich estetický vzhled, ale také například technické provedení a dílenské zpracování vystavovaných požárních vozidel. Zaměřila se také na to, jak o svěřenou techniku její majitelé pečují.

Titul „Miss Tatra 2014“ získala CAS 20 T 815 4x4, kráska Sboru dobrovolných hasičů Domažlice. První vicemiss se stala CAS 30 T 815-7 6x6 z SDH Folmava, druhou vicemiss potom CAS 32 T 815 6x6, reprezentující rekonstruovaná vozidla, kterou do Zbirohu přivezli hasiči z SDH Holoubkov. Miss TATRA i její dvě vicemiss byly vyrobeny právě v THT Polička.

V závěru akce, při vyhodnocení vystavené techniky, to byl hřejivý pocit a odměna za dobře odvedenou práci našich dělníků a techniků. Při porovnání naší techniky s ostatními exponáty, vyrobenými nebo rekonstruovanými naší konkurencí, se skutečně nemusíme za naši práci stydět.

Jaroslav LORENC


Tatrování 2014

více obrázků
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků