Veletrh FLORIAN 2023

I letos se firma THT Polička, s.r.o. zúčastnila známého hasičského veletrhu FLORIAN (12.-14.10.) v německých Drážďanech, s již tradičně umístěným stánkem v hale 1, místo B25. Letošní ročník svou účastí s počtem více než 30 000 návštěvníků překonal dosavadní rekord z roku 2019. Návštěvníci z řad odborné i laické veřejnosti si zde mohli prohlédnout nový model hasičského vozidla CAS 20 TATRA FORCE 4x4 se čtyřdveřovou kabinou v nejnovějším provedení třetí generace. V sobotu si veletrh prohlédl i saský ministerský předseda Michael Kretschmer a byl doslova ohromen sortimentem vystavovaných výrobků i počtem návštěvníků.

Firmu THT Polička, s.r.o. reprezentoval obchodní ředitel pan Martin Baláš, spoluvystavovatelem byl německý partner firma Friedrich GmbH & Co. KG. Po celou dobu veletrhu nás doprovázeli i naši partneři z firmy TATRA TRUCKS a.s., pan Ing. Miloslav Zvarík a Ing. Radim Studený.

S potěšením můžeme říci, že naše nová TATRA FORCE přilákala velké množství nejen německých návštěvníků. Pozdravit nás přišli i kolegové hasiči z Čech, Slovenska, Maďarska i Slovinska.

Kromě elektronizace a jedinečné konstrukce podvozku nabízí třetí generace TATRY FORCE i svoji osvědčenou klasiku, jako je nízký průjezdný profil, kabinu vlastní konstrukce chránící posádku, velký nájezdový úhel a jako jediná na světě i vzduchové pérování na všech kolech.

Tento konkrétní typ TATRY je aktuálně předmětem realizace zakázky THT z rámcové smlouvy Generálního ředitelství na 100 ks CAS pro HZS a jednotky sboru dobrovolných hasičů měst a obcí.

Těšíme se proto na další plodnou spolupráci!


Veletrh FLORIAN 2023

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků