Slavnostní předání v Dlouhé Loučce

Zástupci obce Dlouhá Loučka a sbor dobrovolných hasičů v Loučce uspořádali v sobotu 25. května 2024 dlouho plánovanou akci, a to slavnostní předání hasičské cisternové stříkačky CAS 30 na podvozku TATRA T815 6x6.2 Terra.

I když se na obloze honily mraky a čekalo se každou chvilku, že dorazí dešťová přeháňka, nestalo se tak, a slavnostní předání v místním parku u zámku mohlo proběhnout bez dešťových kapek. Před zahájením úvodních zdravic, kterých se mimo jiných vzácných hostů zúčastnil také ředitel HZS Olomouckého kraje brig. gen. Ing. Karel Kolářík,  bylo posádce a vozidlu místním knězem požehnáno - za občasného mohutného výkřiku "góooool" z davu přihlížejících, kteří jedním okem sledovali slavnostní přední CAS a druhým v médiích utkání MS v hokeji o postup do finále s týmem Švédska.

Zástupcům obce a hasičům děkujeme za pozvání na slavnostní předání a posádce casky přejeme hodně zdaru a šťastných návratů ze zásahů - mimořádných událostí.

Martin Baláš, obchodní ředitel

Slavnostní předání v Dlouhé Loučce

Slavnostní předání v Dlouhé Loučce

Slavnostní předání v Dlouhé Loučce

Slavnostní předání v Dlouhé Loučce
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků