Přívěs pro hašení s celkovou hmotností 2000 kg

Požární přívěsy

Přívěs pro hašení je postaven na sériovém dvounápravovém podvozku kategorie O2 o celkové hmotnosti 2 000 kg. Přívěs je vybaven nájezdovou brzdou.
Nástavba je konstruována jako samonosná konstrukce montovaná ze speciálních hliníkových profilů a polepena hliníkovým plechem. Na bocích je opatřena čtyřmi roletkami. V zadní části výklopnými dveřmi. Horní část nástavby slouží k umístění rozměrnějšího požárního příslušenství (např. nastavovací požární žebřík). V přední části jsou instalovány schůdky pro snadný přístup na horní část nástavby, která umožňuje pohyb obsluhy po celé její ploše.
Zadní skříň nástavby slouží k přepravě přenosné motorové stříkačky, uložené na výsuvu. K uložení ostatního požární příslušenství je využito zbývajících prostor skříňové nástavby.

Přívěs pro hašení s celkovou hmotností 2000 kg

TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměry vozidla
Délka 4 289 mm
Šířka 1 936 mm
Výška 2 270 mm
Rozvor Z 2 520 + 620 mm
Hmotnosti vozidla
Provozní 1 850 kg
Celková 2 000 kg

PODVOZEK

Typ AGADOS VZ 33-P
Spojovací zařízení Třída B 50-X
Maximální rychlost 80 km.h-1

NÁSTAVBA

Karoserie skříňová, samonosná
Materiál rám vyroben z hliníkových profilů a polepen hliníkovým plechem

 

Fotogalerie - Přívěs pro hašení s celkovou hmotností 2000 kg

>> more photos


Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků