Nový model CAS 30/8500/150 zaujal na německém veletrhu

Ve dnech 15. - 17. 5. 2024 se zástupci obchodního oddělení THT Polička, s.r.o. spolu s kolegy z TATRA TRUCKS, a.s. zúčastnili mezinárodního veletrhu Rettmobil v německé Fuldě. Veletrh navštívilo přes 30 000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti celkem z 50 zemí světa. Během 3 dnů zde své produkty a služby představovalo 783 vystavovatelů.

THT Polička, s.r.o. se veletrhu Rettmobil letos zúčastnila poprvé. Rettmobil, jak už název napovídá, je určen záchranným složkám. V široké míře je zde zastoupena především zdravotnická a záchranářská technika a vybavení. Program zahrnoval nejen četné množství přednášek a workshopů, ale i simulované záchranné operace. Hasičský sektor si na Rettmobilu postupem času získává stále větší oblibu, o čemž svědčí skutečnost, že dostává stále více prostoru.

V neposlední řadě se i pro nás Rettmobil stal místem pro navázání nových kontaktů a možných obchodních příležitostí. Některé kolegy, například z firem MUNK či LEAB, na podobných akcích vídáme opakovaně. Veletrh Rettmobil jsme se rozhodli vyzkoušet i pro jeho umístění v centrální části Německa, čímž jsme dali možnost prohlédnout si naši techniku i návštěvníkům, kteří se veletrhů u česko-německých hranic pravidelně neúčastní.

THT Polička přijela do Fuldy ukázat své zbrusu nové akviziční vozidlo CAS 30/8500/510 na podvozku TATRA T815-7 6x6.1 – AWS s motorem Cummins a plně automatickou převodovkou Allison. Nádrž na vodu pojme 8500 l vody. Naše novinka poutala pozornost nejen na veletrhu samotném, ale i při samotné cestě Německem. Na první pohled zaujme inovativním a moderním barevným designem s reflexními prvky. Není bez zajímavosti, že kabina Tatra Force v dubnu získala ocenění Red Dot v kategorii Product Design, označované také jako „Oscar pro designéry“. Bohatá účast na našem stánku F96 u haly L nás nenechala na pochybách, že nové vozidlo rozhodně stojí za vidění.

Rettmobil 2024

Rettmobil 2024

Rettmobil 2024

Rettmobil 2024

Rettmobil 2024
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků