Nová CAS pro SYNTHOMER a.s. Sokolov

Pro sokolovskou chemickou společnost SYNTHOMER a.s. jsme vyrobili specifickou cisternovou automobilovou stříkačku CAS 40 — SCANIA P 440 B4x2NB CP 28L. Tato cisterna nahradí stávající CAS na podvozku SCANIA, která byla ve službě od druhé poloviny 90. let minulého století (dochází tedy k obměně po téměř 25 letech).
Slavnostní předání nové CAS proběhlo ve středu 9. června 2021 v Sokolově za účasti výkonného ředitele chemičky Synthomer a.s., pana Milana Brejchala, jeho kolegů a kolegyň, starostky města Sokolov, zástupců HZS Karlovarského kraje a dalších přítomných hostů.
Tato slavnostní událost byla o to zajímavější, že mezi chemickým závodem v Sokolově a HZS Karlovarského kraje je velice úzká spolupráce. Chemička již historicky poskytuje zázemí pro jednotku HZS (objekt), techniku, vybavení a personální obsazení zajišťuje HZS kraje.  
Výjezdová jednotka podniku tedy zasahuje nejen v areálu chemičky, ale je volána také k událostem mimo objekt, tedy operuje v Sokolově a jeho okolí.


SYNTHOMER - slavnostní předání CAS

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků