Nová CAS pro Severočeské doly a.s.

Pro Severočeské doly a.s. jsme vyrobili novou CAS 30/8500/510 - S 2 VH na podvozku TATRA T 815 6x6.1R.
Oficiální předání včetně školení proběhlo v pátek 24. září 2021 v Bílině (přímo u uživatele). Kromě členů jednotky v čele s panem Janem Bažantem byli předání přítomni také zástupci/administrátoři Severočeských dolů, kteří byli pověřeni převzetím vozidla dle technických podmínek smlouvy.

Zajímavosti vozidla CAS:
Přední i obě zadní nápravy jsou osazeny jednoduchou montáží kol s typem náprav s redukcemi v kolech.
Kolové redukce se užívají u vozidel určených do terénu a jsou posledním převodným stupněm, který snižuje otáčky hnacího kola a zvyšuje točivý moment. Tato konfigurace by měla plně vyhovovat podmínkám, ve kterých se vozidlo v rámci zásahu může pohybovat (v povrchových dolech u těžebních strojů).

Děkujeme zástupcům HZS podniku za spolupráci při stavbě CAS a manažerům akciové společnosti za vyhodnocení naší nabídky vozidla CAS jako nejvýhodnější v rámci výběrového řízení.


CAS 30 - T 815 6x6.1R pro Severočeské doly

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků