Nová CAS pro obec Merklín

Obec Merklín v sobotu 17. září 2016 přivítala do svého vozového parku novou cisternovou automobilovou stříkačku CAS 20 TATRA 815 4x4.2 pro výjezdovou jednotku hasičů. Slavnostního předání Tatry  se zúčastnila senátorka Mgr. Dagmar Terelmešová, ředitel Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje plukovník Ing. František Pavlas,  vedoucí oddělení Integrovaného záchranného systému a služeb plukovník Ing. Zdeněk Housar,  členové SDH ze Stoda a z Přeštic, hasiči, zastupitelé a občané obce Merklín.
Tatra byla pořízena za přispění dotace ve výši 2.500.000 Kč z Programu pro obnovu požární techniky Ministerstva vnitra Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky a Plzeňským krajem - odborem bezpečnosti a krizového řízení ve výši 500.000 Kč. Zbývající část doplatila obec Merklín, a to 2.774.000 Kč.
Klíče od nové "Tatrovky" byly předány starostkou obce Merklín Ing. Janou Novákovou do rukou starosty SDH Stanislava Žižky a velitele JSDHO Jaroslava Žáka.
Nová CAS byla pokřtěna šampaňským a i přes nepříznivé deštivé počasí se všichni příjemně bavili při hudbě p. Ježka.

Foto: SDH Merklín

Merklín

více obrázků
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků