Nová CAS pro Klášterec nad Orlicí

Hasiči z Klášterce nad Orlicí od nás dostali novou cisternovou automobilovou stříkačku na podvozku Tatra Terra s označením RA3 v barevném provedení červená RAL 3020 a bílá RAL 9003.
Podvozek ukrývá osmiválcový, vzduchem chlazený motor o objemu 12 667 cm3 a výkonu 325 kW s manuální čtrnáctistupňovou převodovkou.
Nástavbu tvoří přední a zadní skříň pro požární příslušenství, mezi kterými je vložena pohledová nerezová nádrž na hasební látky.
Ve skříni čerpacího zařízení je namontováno požární čerpadlo THT PKA 2000 – 250.
CAS je dále vybavena v přední části kabiny elektrickým lanovým navijákem RAMSEY RE 50.7X se šnekovou převodovkou a tažnou silou ve vodorovné rovině 50 kN.
Přední část kabiny osádky je ve spodní části vybavena asanační lištou ovládanou z místa strojníka (řidiče).
Mezi kabinou a účelovou nástavbou je umístěn pneumaticky vysouvaný osvětlovací stožár se čtyřmi světlomety LED 24 V s celkovým světelným tokem 20 000 lm, který je ovládán pomocí dálkového ovládání s přípojným kabelem.
Na horní plošině je umístěna odnímatelná lafetová proudnice s průtokem 2 000 l.min-1.
Podvozek CAS je na zadní nápravě vybaven podmetacími řetězy.
Pro dobíjení akumulátorových baterií a doplňování tlakového vzduchu je na straně řidiče umístěna 24V zásuvka typu Rettbox Air.


CAS 20 - T 815 4x4.2 pro Klášterec nad Orlicí

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků