Neobvyklé slavnostní předání CAS v Bochově

Dne 20. září 2014 ve 20:00 hodin večer jsme předali novou požární cisternu CAS 20 T 815 4x4.2 městu Bochov v Karlovarském kraji. Pozdní hodina této akce byla vynucena pracovní vytížeností hejtmana Karlovarského kraje PaedDr. Josefa Novotného.
Požární automobil byl v naší firmě vyroben v konstrukčním uspořádání a rozmístění požární výbavy již s výhledem pro možnost dovybavení dalšími prostředky požárního příslušenství, zvláště potom hydraulickým vyprošťovacím nářadím. Město Bochov bude totiž výhledově v dosahu dálnice Praha - Karlovy Vary a je tedy uvažováno, že SDH Bochov bude u případných havárii na této komunikaci v budoucnu rovněž zasahovat.
Ze strany THT Polička patří srdečný dík za spolupráci při realizaci tohoto vozidla panu starostovi města, Miroslavu Egertovi, ale také všem dobrovolným hasičům města, kteří neváhali obětovat svůj volný čas v zájmu spolupráce s našimi konstruktéry, aby tak společně uspořádali požární výbavu v úložných prostorách vozidla dle svých specifických potřeb.

Bochov

Bochov

Bochov
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků