FirEco 2019

Ve dnech 2. – 4. května 2019 jsme se s naší expozicí hasičských automobilů zúčastnili mezinárodní výstavy FirEco, která se konala v areálu Expo Center Trenčín ve Slovenské republice. Návštěvníci si mohli prohlédnout CAS 30 - T-815 4x4.2 s inovativními prvky nástavby (SDH města Chodov), CAS 30 - T815-7 6x6.1 s řiditelnou zadní nápravou (HZS Plzeňského kraje) a speciální cisternovou zodolněnou stříkačku CZS 40 „TITAN“ na podvozku TATRA 8x8 (Záchranný útvar HZS Hlučín).

V rámci mezinárodní konference FirEco 2019 se v přítomnosti ministryně vnitra SR Denisy Sakové a prezidenta HaZZ Alexandra Nejedlého uskutečnilo slavnostní předání tří nových speciálních záchranářských vozidel Toyota 6x6 s vysokou průchodností terénem a brodivostí. Dodávka celkem 8 kusů těchto speciálních vozidel je realizována společně s naší dceřinou společností THT Slovensko.

FirEco 2019

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků