DA - L 1 Z - RENAULT MASTER 4x2

Dopravní automobil DA - L 1 Z RENAULT MASTER 4x2 je zásahový požární automobil určený pro přepravu jednotky požární ochrany a slouží k plnění úkolů na úseku ochrany obyvatelstva, k ochraně majetku a omezení škod na životním prostředí a při mimořádných událostech a živelných pohromách v průmyslových závodech, obcích a menších městech. Dopravní automobil umožňuje hašení vysokotlakým hasicím zařízením. Součástí vysokotlakého hasicího zeřízení je zařízení na přiměšování pěnidla.

DA - L 1 Z - RENAULT MASTER 4x2

TECHNICKÉ ÚDAJE

Rozměry vozidla
Délka 6 198 mm
Šířka 2 070 mm
Výška 2 570 mm
Rozvor 3 733 mm
Hmotnosti vozidla
Provozní 3 920 kg
Celková 4 500 kg
Motor vznětový, 4-válcový, řadový, přeplňovaný
Výkon motoru 120 kW/3 500 min-1
Motor splňuje emisní normu EURO 5
Převodovka mechanická, 6 stupňů vpřed, 1 vzad
Maximální rychlost 90 km.h-1
Brzdový systém brzdy kotoučové na obou nápravách
Vybavení podvozku

ABS, ASR, parkovací kamera

Elektrická soustava 12 V
Karoserie skříňová
Počet míst k sezení

6

POMOCNÁ ZAŘÍZENÍ

Vysokotlaké hasicí zařízení
Jmenovitý průtok 20 l.min-1
Jmenovitý tlak 50 bar
Objem nádrže na vodu 150 l
Objem nádrže na pěnidlo 10 l

TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

 
Nebrzděné přívěs 750 kg
Brzděný přívěs 3 000 kg

NÁSTAVBA

Skříňová karosérie s posuvnými dveřmi na pravém boku s prosklením a otevíratelným oknem. Zadní dvoukřídlé dveře otevíratelné o 270° s aretovanou mezipolohou 90°.

KABINA ŘIDIČE

Kabina řidiče je dvoudveřová, jednoprostorová, nedělená. Počet míst k sezení 3 - všechna sedadla jsou orientována po směru jízdy. Před sedadlem spolujezdce je umístěna lampička na čtení map. Odkládací prostory ve dveřích, schránka před spolujezdcem a pod odklopnými sedadly. Stavitelné tříbodové bezpečnostní pásy a opěrky hlavy.

KABINA OSÁDKY

Kabinu osádky tvoří 3 samostatná sedadla orientovaná čelem po směru jízdy. Sedadla jsou opatřena zádovou opěrou, opěrkou hlavy a bezpečnostními pásy. V kabině osádky jsou prostorové rezervy pro uložení výstroje hasičů.
Prostor pro posádku je od nákladového prostoru oddělen pevnou přepážkou.

NÁKLADOVÝ PROSTOR

Požární příslušenství je uloženo v nákladovém prostoru na plně výsuvných platech. Police, přihrádky pro požární příslušenství jsou provedeny z hliníkového plechu. Vnitřní osvětlení LED světly se automaticky rozsvítí po otevření úložného prostoru.

Technické změny vyhrazeny. 9/2015


(7045.19)
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků