Veletrh FLORIAN 2022

Ve dnech 13. – 15. října 2022 jsme se opět zúčastnili oblíbeného mezinárodního veletrhu FLORIAN v Drážďanech (Německo). Letos se na něm představilo okolo 300 vystavovatelů z osmi zemí.

V naší expozici v hale 1 byla předmětem zájmu mnoha návštěvníků již na Interschutzu prezentovaná CAS / TLF TATRA FORCE T815-7 6x6.1, Euro 6 s rozšířením jejích specifických vlastností (průchodnost terénem, regulace světlé výšky podvozku, centrální dofukování pneu, ...) o další podstatnou vlastnost běžných casek, a to je podvozek se zadní řiditelnou nápravou (AWS). Vozidlo tím dostává možnost výrazného snížení poloměru otáčení, a to ocení především jednotky, které se při požárním zásahu dostávají do komplikovaných a omezených prostor.
Něco málo k nástavbě: CAS je kromě dálkově ovládané přední proudnice (lafety) vybavena také dálkově ovládanou střešní lafetou (pomocí ovládání na kabelu) s možností nastavení oscilace, vymezení trajektorie pohybu trysky a aplikace turbotrysky s průtokem až 4.000 l/10 bar.

Všem návštěvníkům děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na další ročník.

Florian 2022

Florian 2022

F

Florian 2022Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků