Veletrh FLORIAN 2021

Ve dnech 7. – 9. října 2021 jsme se opět zúčastnili mezinárodního veletrhu FLORIAN v Drážďanech (Německo). Letos se na něm představilo téměř 250 vystavovatelů z 11 zemí.
V naší expozici v hale 1 si mohli návštěvníci prohlédnout cisternovou automobilovou stříkačku CAS 20/ TLF – TATRA T815-7 4x4.1 - lesní speciál, první vozidlo  z celkového počtu 46 ks, které s německou partnerskou společností dodáváme do dvou spolkových zemí Německa (Brandenburg a Mecklenburg-Vorpommern). Dodávky těchto vozidel budou probíhat od prosince přibližně do června příštího roku.
Během veletržních dní bylo znát, že mnoho potenciálních uživatelů hasičského speciálu si přišlo CAS k nám na expozici prohlédnout, a někteří i detailně posuzovali. Kromě výše uvedeného speciálu jsme představili technický automobil na podvozku IVECO EUROCARGO 4x2, který je určen pro různé typy zásahů (technické, chemické, při mimořádných událostech apod.). Nástavba je koncepčně řešená obdobně jako u CAS s úložnými prostory zakrytými roletkami, včetně doplňkových schrán, a zadní část nástavby je uzavřena sklopným hydraulickým čelem.

Všem návštěvníkům děkujeme za zájem o naši techniku (nástavby, čerpadla a mnoho komponentů vyráběných přímo naší firmou v Čechách) a budeme se těšit na další ročník.

FLORIAN 2021

FLORIAN 2021

FLORIAN 2021

FLORIAN 2021
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků