Osvětlovací hlavice stožáru THT – LIMA 30

Osvětlovací stožáry

Popis

Osvětlovací hlavice stožáru THT – LIMA 30 je elektronicky ovládaná osvětlovací hlavice, určená k osvětlení místa zásahu a jeho okolí. Umožňuje nezávislé naklápění a otáčení světlometů a je určena k montáži na výsuvný stožár.
Osvětlovací hlavice stožáru THT – LIMA 30 má v základní výbavě čtyři LED světla o celkovém světelném toku 20 000 lm až 30 000 lm. Hlavici stožáru je možné dálkově ovládat v ose azimutu i elevace v rozsahu 0 - 360°. Další významnou funkcí je přesné snímání polohy osvětlovací hlavice. Díky této funkci je také možné nastavit si uživatelskou parkovací polohu hlavice. Za použití správného typu převodu je hlavice samosvorná, tzn., že ani za velmi nepříznivých podmínek se světlomety samovolně nepohnou.
Hlavice disponuje funkcí automatického parkování. Po stisku tlačítka nebo po uvolnění parkovací brzdy se hlavice a následně stožár automaticky vrátí do parkovací polohy.
Výkon a typ světlometů je možné měnit na přání zákazníka (např. napájení 24 V nebo 230 V, LED svítidla o výkonu 50 W až 150 W, halogenová svítidla výkon 1000 W až 2000 W).
Dálkové ovládání je přehledné, s velkoplošnými tlačítky pro lepší ovládání v rukavicích.

Osvětlovací hlavice stožáru THT – LIMA 30
 Krátká videoprezentace:  
 https://www.youtube.com/watch?v=9kVaeTuRFXE&feature=youtu.be  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Technické změny vyhrazeny. 11/2019

(8061)

Fotogalerie - Osvětlovací hlavice stožáru THT – LIMA 30

>> more photos


Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků