Technický automobil pro Nové Město na Moravě

Požární automobil technický je postaven na podvozku IVECO DAILY 70C18 HD WS 4x4 E6d. Kabina řidiče je celokovová, čtyřdveřová. První řadu sedadel umístěných v kabině řidiče tvoří nastavitelné sedadlo řidiče a sedadlo velitele, ve druhé řadě jsou dvě samostatná sedadla pro posádku.
Požární nástavba je uzavřená, hliníková. Její boční část tvoří dvě úložné skříně, opatřené z obou boků uzavíracími roletkami. Zadní prostorná skříň nástavby je uzavřena výklopnými dveřmi.
Ve spodní části nástavby pod schránami s roletkami jsou umístěny schrány pro příslušenství, které jsou opatřeny uzamykatelnými dveřmi a samostatným LED osvětlením.
V zadní schráně vozidla je umístěno čerpadlo Honda QP 205 SLT s průtokovým navijákem. Maximální průtok čerpadla je 480 l/min a tlak 9,5 Bar. Čerpadlo lze použít i pro zásah s pěnou (smáčedlem). Pěnidlo je přiměšováno pomocí přiměšovače, který lze napojit do výstupního potrubí. Průtokový naviják je vybaven tvarově stálou hadicí DN 25 o délce 60 m (STABILO STAR) a pistolovou proudnicí. Součástí nástavby je plastová nádrž na vodu o objemu 1000 litrů.

TA – IVECO Daily 4x4 pro Nové Město na Moravě

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků