Slavnostní předání ve Vamberku

V sobotu, prvního července roku 2017, byl městu Vamberk a dobrovolným hasičům města předán požární automobil CAS 30 - T815 6x6.2.
Předání se zúčastnili zástupci profesionálního HZS Královéhradeckého kraje a okolní sbory dobrovolných hasičů.
Významné události ve Vamberku se také zúčastnila starostka města Karolinka, Marie Chovanečková se zástupci SDH města. Vždyť to byl velitel SDH, Evžen Mynář a ostatní hasiči z Karolinky v čele se starostkou města, kteří jako první vytvořili myšlenku technického provedení konkrétního typu cisternové automobilové stříkačky, který se v sobotu předával ve Vamberku. Od doby, kdy přišla na světlo světa právě tato požární cisterna, tak se ji v THT Polička neřekne jinak než „KAROLINKA“.  Obchodní název hluboce zakořenil a stal se specifickým obchodně technickým pojmem nejen u výrobce, tedy v THT Poličce, ale také u starostů měst a obcí, u dobrovolných jednotek hasičů a ne jinak tomu je také u hasičů profesionálních.
Právě proto se i v případě Vamberských hasičů stalo, že se jednoho dne vypravili do Karolinky, aby si nechali poradit, co vše udělat a připravit, aby i oni získali v rámci dotace IROP stejné auto.
Tak tedy došlo k navázání vzájemného přátelství obou sborů a zástupců obou měst, i když je od sebe dělí nemalá vzdálenost.

Jaroslav LORENC
jednatel společnosti THT Polička

Vamberk

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků