Slavnostní předání v Žinkovech

V sobotu 26. srpna 2017 předal zástupce naší firmy THT Polička novou CAS 30 T815-7 6x6  starostovi městyse Žinkovy v Plzeňském kraji. Požární automobil budoucí uživatel pořídil v rámci akce IROP.
Dosud dobrovolní hasiči v Žinkovech vlastnili pouze starou techniku, kterou vždy přebírali z „druhé ruky“. Proto mnozí z řad místní jednotky dobrovolných hasičů při slavnostním uvedení CAS do užívání neskrývali ve svých projevech nadšení, které mnohdy přecházelo v dojetí.
Jak sdělil starosta SDH Žinkovy, rozhodující měrou se na úspěšném završení veřejné zakázky podílel velitel SDH Žinkovy, pan Josef SUDA, který technickou část obchodního případu s nadhledem řídil. Starosta SDH veřejnosti sdělil, že pan Suda byl do této chvíle otcem dvou svých dětí, ale po získání požárního automobilu má již tak děti tři. Při této příležitosti mu proto bylo také uděleno vyznamenání.
THT předala klíče od vozidla panu starostovi, ten popřál jednotce mnoho úspěchů při výjezdech k mimořádným událostem. K jeho přání se také přidal velitel profesionálních hasičů v Nepomuku, pan Zbyšek Zuber, pod které jednotka v Žinkovech patří.
Nakonec jednotce hasičů a jim svěřené technice požehnal místní pan farář.

Jaroslav LORENC
jednatel společnosti THT Polička

Žinkovy

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků