Slavnostní předání v Großschönau

První TLF (CAS 30) T815-7 4x4.1 dodaná naší firmou do SRN je ve službách sboru dobrovolných hasičů Großschönau. Město leží v blízkosti hraničního přechodu do ČR a sousedí s městem Varnsdorf.
Již delší dobu plánovaná obnova techniky hasičů v Großschönau se stala realitou a my jsme měli tu čest vozidlo TLF vyrobit a zúčastnit se slavnostního předání, které proběhlo 30. dubna 2017 za účasti široké veřejnosti a několika dobrovolných hasičských sborů z okolí.
Touto cestou bychom rádi poděkovali zástupcům města, kamarádům hasičům a všem, s jejichž perfektní spoluprací se projekt dotáhl až do finále. Stálo by určitě za zmínku, že se jednalo o projekt, který byl zveřejněn ve věstníku veřejných zakázek EU, a reagovat na něj podáním nabídky tak mohly firmy ze všech zemí EU. Doufáme, že se nebude jednat o poslední takovýto projekt, a že TLF bude ve službách hasičů sloužit k záchraně životů, majetku a ke spokojenosti občanů města Großschönau.

Martin Baláš


Odkazy na články v němčině:
http://www.blaulicht-paparazzo.de/feuerwehr-grossschoenau-stellt-tatra-in-dienst/
http://www.sz-online.de/nachrichten/deutschlands-erste-neue-tatra-feuerwehr-3672569.html

Großschönau

více obrázků
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků