Autoelektrikář

Ke dni 26.01.2024 nabízí THT Polička, s.r.o. (46508147, Polička) volné pracovní místo na pozici Autoelektrikář(ka) v obci Polička (okres Svitavy).

Pracovní pozice:

Autoelektrikář(ka)

Směnnost: jednosměnný provoz (40 hodin týdně)
Nástup dne: 01.02.2024
Mzda: od 33 500,- do 34 500,- Kč/měsíc
Náplň práce:
  • příprava elektroinstalace
  • kompletace a montáž el. zařízení do motorových vozidel speciální hasičské techniky
Požadavky
na uchazeče:
  • znalost elektro výkresů
  • vyučení v oboru
  • činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Nabízíme:
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2024 s výhledem na dobu neurčitou
Kontakt: telefonicky (6-14 h)
Jana Pazderová
tel. 725 962 475

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

Pokud máte o tuto pracovní pozici zájem, tak budeme rádi, když nám zašlete Váš strukturovaný životopis na email: pazderova@tht.cz, nebo se ozvěte na tel. č.: 725 962 475.
Popř. prosím vyplňte tento formulář.

Pracovní pozice
Informace o vás
Napište nám něco o sobě:

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků