Ředitel(ka) technického úseku

Ke dni 05.09.2022 nabízí THT Polička, s.r.o. (46508147, Polička) volné pracovní místo na pozici Ředitel(ka) technického úseku v obci Polička (okres Svitavy). Nabídnutá (minimální) mzda za pracovní úvazek (jedna směna) je 55000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:

Směnnost: jedna směna
Nástup dne: 01.11.2022 (popř. dohodou)
Mzda: 55 000 až 65 000 Kč
Náplň práce:
  • vedení oddělení konstrukce, technologie a údržby, energetiky a ekologie
Požadavky
na uchazeče:
  • podmínkou VŠ, magisterské, strojní zaměření
  • znalost práce s konstrukčními systémy
  • řidičské oprávnění min. sk. B
  • vítána praxe v obdobném oboru a řízení pracovního kolektivu
  • anglický jazyk výhodou
  • flexibilita
       Životopisy na požadovanou profesi prosím zasílejte do 30.9.2022.

Nabízíme:
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
Kontakt: telefonicky (6-14 h)
Jana Pazderová
tel. 725 962 475
e-mail: pazderova@tht.cz

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám!

Pokud máte o tuto pracovní pozici zájem, tak budeme rádi, když nám zašlete Váš strukturovaný životopis na email: pazderova@tht.cz, nebo se ozvěte na tel. č.: 725 962 475.
Popř. prosím vyplňte tento formulář.

Pracovní pozice
Informace o vás
Napište nám něco o sobě:

Pomůžeme Vám s výběrem vhodného automobilu

Plánujete nákup nové požární techniky? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Pokud zadáváte výběrové řízení nebo jen potřebujete před důležitým rozhodnutím další informace. Oslovte nás prosím vypněním krátkého formuláře. V krátké době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme.

Naši dodavatelé podvozků